بخش خدمات

قوانین و مقررات ما
  • قوانین و مقررات ما

قوانین و مقررات ما

کلیه کاربران و افرادی که تصمیم به استفاده از سرویس خرید از فروشگاه های آنلاین بین المللی را توسط گروه بازرگانی فرتاک تجارت دارند، موظف به مطالعه دقیق قوانین می باشند و مسئولیت عدم مطالعه این بخش بر عهده سرویس گیرنده می باشد.

۱٫ با توجه به خرید اینترنتی از سایت های معتبر خارجی و تغییرات نرخ برابری ارز، ملاک پرداخت مشتریان، مبلغ اعلام شده از سوی گروه بازرگانی فرتاک تجارت در لحظۀ پرداخت نهایی می باشد.

۲٫ نظر به اینکه گروه بازرگانی فرتاک تجارت صرفاً مسئول پرداخت و هماهنگی خرید اینترنتی و نیزحمل و نقل محصولات و کالاهای خریداری شده و مدنظر مشتریان از وب سایت های معتبر فروش و تحویل در محل اعلام شده در داخل کشور را برعهده دارد، بدیهی است مسئولیت ارزیابی فنی و همچنین کیفیت کالاها و محصولات عرضه شده در سایت های خارجی بر عهده مشتریان گرامی بوده و در صورت عدم رضایت مشتریان از کالای خریداری شده و بروز هرگونه مشکلی تحت هرعنوانی دراین خصوص، گروه بازرگانی فرتاک تجارت هیچگونه مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

۳٫ کالاهای درخواستی و لینک های خرید آن می بایست مطابق با قوانین و مقررات گمرکی جمهوری اسلامی ایران باشد و گروه بازرگانی فرتاک تجارت از ثبت سفارش و خرید هرگونه کالای غیر مجاز و ممنوعه بر طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران خودداری نموده و نظر به اینکه این گروه به نمایندگی از سوی افراد صرفاً نسبت به خرید، هماهنگی و حمل و نقل کالاها اقدام می نماید، در صورت وجود هرگونه مشکلی و نیز عدم اطلاع مشتریان در خصوص ممنوع و غیر مجاز بودن ورود کالا یا محصولات خریداری شده، این گروه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت و عواقب و تبعات احتمالی قانونی آن برعهده شخصی است که خرید کالا را به فرتاک تجارت سفارش داده است. بدیهی است چنانچه در هر مرحله از فرایند خرید تا زمان حمل کالا به ایران، این گروه در صورت شناسایی سفارش غیر مجاز و ممنوعه، مجاز به لغو و توقف این فرایند خواهد بود و هیچگونه وجهی از سوی گروه بازرگانی فرتاک تجارت مسترد نخواهد شد.

۴٫ با توجه به پرداخت آنلاین و خرید اینترنتی از سایت های معتبر بین المللی و همچنین قوانین و مقررات آنها، گروه بازرگانی فرتاک تجارت تحت هیچ شرایطی کالاها و محصولات خریداری شده را مرجوع و مسترد نخواهد کرد و پرداخت وجه و تأییدیه خرید از سایت مرجع به منزله خرید قطعی اشخاص تلقی می گردد.

۵٫ جنس، رنگ، سایز، مدل، تاریخ، تعداد، نوع بسته بندی و کلیه قابلیت های سفارشات طبق اظهار و تأیید مشتری در زمان ثبت سفارش انجام خواهد گرفت و مشتری بدینوسله اعلام و تعهد می نماید که با علم و آگاهی کامل از جزئیات و کیفیت و … نسبت به سفارش کالا و محصولات اقدام می نماید. در مواردی که خطایی در ارائه اطلاعات در زمان ثبت سفارش رخ دهد، مسئولیتی متوجه گروه بازرگانی فرتاک تجارت نمی باشد.

۶٫ با توجه به احتمال باز شدن بسته ها در گمرک بدلیل مقررات و بازرسی های گمرکی، تحویل کالا در بسته بندی به صورت پلمپ و باز نشده قابل تضمین نخواهد بود، هرچند این اتفاق به ندرت رخ می دهد.

۷٫ در صورت بروز هرگونه شرایط قهری غیر قابل پیش بینی فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، جنگ، طوفان، آتش سوزی شرایط و بحران های اقتصادی و سیاسی بین المللی و داخلی، قطعی طولانی اینترنت و) که انجام موضوع فعالیت و تعهدات گروه بازرگانی فرتاک تجارت را به تعویق و از این بابت منجر به ورود خسارت به مشتریان گردد، این گروه مقصر شناخته نمی شود و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

۸٫ مبلغ اعلام شده از سوی گروه بازرگانی فرتاک تجارت که توسط مشتریان پرداخت خواهد شد شامل قیمت کالا، هزینه حمل و نقل تا محل تحویل اعلام شده مشتریان در هر نقطه از ایران، انجام تشریفات اداری گمرک و کارمزد فرتاک تجارت می باشد. با توجه به اینکه هزینه های گمرکی و ترخیص کالا در گمرکات کشور در زمان ورود کالا به ایران مشخص می شود، مشتری موظف است پس از ارائه مدارک معتبر توسط گروه بازرگانی فرتاک تجارت اقدام به تسویه حساب هزینه های گمرکی کالای خود نماید و هزینه های گمرکی تنها هزینه ای است که در فاکتور گروه بازرگانی فرتاک تجارت اعمال نمی شود و فقط در فاکتور نهایی در هنگام تحویل کالا در محل مشتری به او اعلام می گردد.