بخش درباره ما

درباره گروه بازرگانی فرتاک تجارت
  • فرتاک

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و نیاز مبرم به داد و ستد کالا بدون محدودیت مرزی و توسعه تجارت الکترونیک در دنیایی یکپارچه، شرکت فرتاک پیشروان تجارت اوراسیا با ماموریت "تجارت آسان بدون مرز" و با شعار "آینده تجارت، دنیای بدون مرز" به عنوان مجری و مشاور در امور بازرگانی خارجی و داخلی با تسهیل و تسریع در امر تجارت در بخش های مختلف به صورت دپارتمان های تخصصی با بهره گیری از پرسنل مجرب و تحصیلکرده با هدف ارائــه روشهای نوین و خدمات مناسب بصورت تخصصی و حرفه ای تاسیس گردید.

مدیران این شرکت با فعالیت در زمینه های بازرگانی خارجی و بازرگانی داخلی ضمن شناخت از بازار داخلی و بین المللی و با دارا بودن شرکای تجاری، دفاتر مشترک، شعب و نمایندگی در شهرها و کشورهای مختلف آماده تأمین انواع کالا، مواد اولیه، ماشین آلات و ارائـه هر گونه مشاوره و خدمات تجاری و بازرگانی می باشد.

مدیریت متمرکز، نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه، حمل و نقل و حقوق بازرگانی این گروه را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری را تحت پوشش قرار دهد.

یکی از رموز موفقیت گروه بازرگانی فرتاک تجارت سرعت، دقت، صداقت در کلیه عملیات اجرایی و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی مشتریانی که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم بوده است از همین رو گروه بازرگانی فرتاک تجارت با دارا بودن دفاتری در کشورهای ایران (تهران، قم)، چین ، امارات و ترکیه می تواند امور بازرگانی و تجاری را برای مشتریان محترم سهل و آسان نماید. نمودار سازمانی فرتاک  |  خط مشی فرتاک

تیم متخصص ما

تیم متخصص فرتاک تجارت با کادری مجرب همیشه در کنار شما برای رفع نیاز هایتان

Teymori
محمد تیموری

مدیر عامل

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی بین الملل و DBA

Moghenian
مهدی موقنیان

مدیر توسعه بازار

فارغ التحصیل مدیریت و MBA

Karami
پروانه کرمی

مدیر بازرگانی

فارغ التحصیل زبان انگلیسی و MBA

احسان مرادی

مدیر تجارت الکترونیک

فارغ التحصیل کامپیوتر

zare
محمد زارع

مدیر IT

فارغ التحصیل نرم افزار

مصطفی تیموری

كارشناس بازرگاني

فارغ التحصيل مديريت بازرگاني

محمد کرمی

كارشناس بازرگاني

فارغ التحصيل مديريت بازرگاني

زهرا رنجبر

کارشناس واردات و صادرات

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی

zare
جواد راغب

کارشناس صادرات

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی

حمید فرجامی

کارشناس صادرات

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی

مرتضی تیموری

کارشناس صادرات

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی